sudobrani-banner-fb.jpg

HAWKLINSKÁ NESTVŮRA 

PÁ 25.6.2021 - 19:00 - PREMIÉRA

Co může být horšího než Havaj... 

U autora,jako je Richard Brautigan je možné vše. Jak se s předlohou popasují náctiletí studenti milující westernový brak, absurdní humor, jinakost, notnou míru střelenosti a naprosto nespoutanou fantazii? 

 

Představení ve spolupráci se ZUŠ B. Jeremiáše vzniklo na motivy bizarního, mistrně napsaného gotického westernu odehrávajícího se roku 1902 ve východní části Oregonu, který začíná ve chvíli, kdy patnáctiletá indiánská dívka omylem vstoupí do nesprávného nevěstince a hledá ty správné muže, aby zabili příšeru, která žije v ledovcových jeskyních ukrytých pod domem slečny Hawklinové. A jimi profesionální zabijáci Greer s Cameronem, který si pořád něco počítá, rozhodně jsou. 

 Čarovné, výstřední, vzrušující, překvapivé a to vše jen tak jakoby mimochodem s notnou dávkou lehkosti.

SUD-%20Studentsk%C3%A9%20universitn%C3%A

SRDEČNÍ KAPITOLY ANEB JAK TEĎ BUDEŠ ŽÍT 

ZÁŘÍ 2021 - DERNIÉRA 

Kde se potkává William Shakespeare, Oskar Wilde či Federico García Lorca? Co je může spojovat? No přeci láska. O tu jde vždycky.
Ať už si to uvědomujeme či nikoliv. Hledají ji všichni, zažívají ji všichni, smutní pro ni všichni, radují se z ní všichni. Oba dva jsou přeci všichni.
Ať už to bylo kdysi dávno, nebo se to děje právě teď. Střípky lásky jsou zasety v každém z nás. Prostě „kapitoly srdeční, abych tak řekl“…

Hrají: Barbora Wortnerová, Jan Bürger, Josef Kostka, Josef Kurz, Karolína Petřvalská, Tereza Hronková, Zdeňka Řehoutová

DSC_3312 - kopie.jpg

VERNISÁŽ 

NE 27.6.2021 - 19:00 - PREMIÉRA

Mladí manželé Věra a Michal si na návštěvu do svého bytu pozvali přítele Bedřicha. Ten se nestačí divit, jak moc se interiér změnil. Vše je dokonalé - manželé, syn, obývák, jídlo, dokonce i...ale zajímá to vůbec Bedřicha? Jsou Věra a Michal šťastní? Kdo je ve skutečnosti Bedřich? A nejsou návštěvy přátel vlastně nebezpečné?

Hrají: Linda Kunclová, Martin Doucha, Daniel Dvořák