O nás

Autorské divadlo, výstavy, besedy, workshopy, autorská čtení, dramaťák tohle je hlavní směr SUDu. Ale fantazii meze rozhodně neklademe.

 

Akce pořádáme ve vlastním prostoru, technické vybavení máme. Sami si sestavujeme program – vlastní či hostující produkce, staráme se o technické a organizační zajištění akcí, propagaci i shánění peněz - zkrátka vše, co je potřeba.

SUD je totiž spolek, který vznikl v roce 2002 z nadšení univerzitních studentů, ale nespadá pod Jihočeskou univerzitu.

 

Fungování SUDu je založeno na dobrovolnosti a iniciativě svých členů a členek, kteří se sami podílejí na jeho chodu, organizaci a vypracování projektů, díky kterým získává SUD peníze potřebné pro to, aby mohl fungovat.

 

Divadlo SUD místem pro seberealizaci aktivních mladých lidí zajímajících se o kulturní dění, kteří chtějí ovlivňovat tvář i směřování SUDu, podílet se na koordinaci aktivit spolku a především realizovat své tvůrčí vize.

 

V rámci divadla funguje i Galerie SUD. Ta je orientována na mladé začínající umělce. Přístupná je v době konání akcí v divadle SUD.

 

SUD nabízí možnost využití svých prostor jako fotoateliéru. Můžete využít naše prostory i scénické osvětlení. Máme špičkovou promítací techniku - možnost přednášek, promítání. Kapacita sálu je 70 míst. Sál je vybaven světelným a zvukovým parkem, dataprojektorem a promítacím plátnem. 

prostor3.jpg
P1010037.JPG