top of page

so 09. 3.

|

České Budějovice 1

Bon soir, mademoiselle Paris - koncert

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Bon soir, mademoiselle Paris - koncert
Bon soir, mademoiselle Paris - koncert

Čas a místo

09. 3. 2024 19:00 – 20:15

České Budějovice 1, Hroznová 8, 370 01 České Budějovice-České Budějovice 1, Česko

Hosté

O události

Bon soir, mademoiselle Paris - koncert

Přeneste se společně s námi do uliček a zákoutí Paříže či Marseille a vychutnejte si nádherné melodie (nejen) francouzských šansonů, operních árií a muzikálových písní, zaposlouchejte se do tklivých tónů klavíru i do přednesu básní slavných francouzských básníků.

Na koncertě vystoupí sopranistka Linda Kunclová (členka sboru opery ND Praha), barytonista Martin Doucha (herec, externě spolupracuje se sborem opery JD) a klavíristka Jitka Nestřebová.

Vstupné: 200 Kč (dospělí), 140 Kč (studenti, děti)

Program:

L. Delibes - Les filles de Cadix (Linda Kunclová) G. Bizet - Votre toast, árie Toreadora z opery Carmen (Martin Doucha) J. Massenet - Sevillana (Linda Kunclová) J. Offenbach - Barcarolle, duet z opery Hoffmannovy povídky (Linda Kunclová a Martin Doucha) P. Janda - Bon soir, mademoiselle Paris (Martin Doucha) J. Kosma, J. Prévert - Les Feuilles mortes (Martin Doucha) A. Dona, S. Lama - Je suis malade (Linda Kunclová) Ch. Dumont - Non, je ne regrette rien (Martin Doucha) C-M. Schonberg - On My Own, píseň z muzikálu Bídníci (Linda Kunclová) C-M. Schonberg - I Dreamed a Dream, píseň z muzikálu Bídníci (Martin Doucha) A.L. Webber - The Phantom of the Opera, duet z muzikálu Fantom opery (Linda Kunclová a Martin Doucha)

Vstupenky

  • Vstupenka

    Od 140,00 Kč do 200,00 Kč
    Prodej skončil
    • 200,00 Kč
    • 140,00 Kč

Celkem

0,00 Kč

Sdílet událost

bottom of page