top of page

po 05. 8.

|

České Budějovice 1

Letní příměstský tábor Cesta kolem světa (9-13 let)

www.cestakolemsveta.com

Vstupenky nejsou v prodeji
Zobrazit další události
Letní příměstský tábor Cesta kolem světa (9-13 let)
Letní příměstský tábor Cesta kolem světa (9-13 let)

Čas a místo

05. 8. 2024 8:00 – 09. 8. 2024 16:00

České Budějovice 1, Hroznová 8, 370 01 České Budějovice-České Budějovice 1, Česko

O události

Vydejte se s námi na Cestu kolem světa

Cesta kolem světa je příměstský tábor pro děti, které milují poznávání, dobrodružství, tvoření a pohyb. Lákají Vaše dítě jiné kraje, jako jsou Vietnam, Nepál, Itálie nebo třeba Srbsko? Na našem táboře každý den pocestujeme do různých koutů světa a zakusíme místní kulturu skrze jazyk, jídlo, tanec, hudbu, hry, výtvarno a setkání s rodilými mluvčími. Věříme, že vášeň je nakažlivá: na Cestě kolem světa spojujeme naší vášeň pro cestování, kreativitu, jazyky, umění a práci s dětmi.

Na co se Vaše děti můžou těšit

Na našem příměstském táboře nabízíme kreativní způsob, jak poznat různé kultury a země světa. Děti budou mít možnost každý den prozkoumat jiný kout světa skrze zábavné prožitky. V programu tábora jsou zahrnuty ochutnávky specialit daných zemí a jejich společná příprava, seznámení s jazyky těchto zemí, setkání s rodilými mluvčími, tanec, divadlo, výtvarno, pohyb a další.

5 regionů světa

Chceme s dětmi zakusit různé kouty světa skrze prožitek.  Každý den se ocitneme v jiných zemích, setkáme se s rodilým mluvčím a prozkoumáme za pomocí pohybových her, tvoření, jazyků, ochutnávek místní kuchyně, divadla a dalších aktivit místní kulturu. Plánujeme navštívit těchto* 5 oblastí: Vietnam + Čína, Itálie + Španělsko, Nepál + Indie, Srbsko + Řecko, Německo + Francie.

* Konkrétní země se přizpůsobí možnostem rodilých mluvčích, a některé země se tak mohou ještě před konáním tábora změnit.

5 rodilých mluvčích

Chceme zprostředkovat dětem naší vášeň pro cestování, kreativitu, jazyky a umění, a proto jim umožníme každý den setkání s rodilým mluvčím* z dané země. Rodilí mluvčí nám představí svou kulturu hravým pohledem přizpůsobeným dětem.

*Všichni rodilí mluvčí, se kterými spolupracujeme, jsou naši známí, a jejich role na táboře bude zpestřit a doplnit program, nikoli působit jako vedoucí. Zodpovědnost za vedení tábora připadá vždy pořadatelkám Adéle Pegleyové a Anetě Švarcové.

Kreativita, poznávání, dobrodružství

Aktivity připravené na našem táboře umožní dětem prozkoumat různé kultury tak, aby měly nevšední zážitky z cestovánípo světě, jak nejzajímavěji to jen z domácího prostředí jde. Skrze mini lekce místních jazyků, kulinářské ochutnávky, tanec, divadlo, hudbu, výtvarné činnosti a spoustu pohybu ukážeme dětem nejen různé kouty světa, ale také, kdo jsme my: Adélka vášnivá cestovatelka, polyglotka a učitelka jazyků, Anetka vášnivá divadelnice, umělkyně a průvodkyně na svobodné škole.

--

Termín: 5.-9.8.2024

Standardní cena: 3 200 Kč *Zvýhodněná cena: 3000 Kč

* Zvýhodněná cena pro sourozence na táboře nebo pokud se přihlásíte jako early bird do 30.4.2024

PŘIHLÁŠKA: https://www.cestakolemsveta.com/prihlasky

Více informací na webových stránkách tábora: https://www.cestakolemsveta.com/, nebo na www.divadlosud.com

Sdílet událost

bottom of page