top of page

Čas bude upřesněn

|

SUD - studentské univerzitní divadlo

NAŠE JINÉ JARO

Výstava

NAŠE JINÉ JARO
NAŠE JINÉ JARO

Čas a místo

Čas bude upřesněn

SUD - studentské univerzitní divadlo, Hroznová 8, 370 01 České Budějovice, Česko

O události

Téma Koronavirus slyšíme ze všech koutů a hýbe světem. Je možné, že pro mnohé z nás je to již nepříjemné a příliš  jednotvárné. Že nás to vlastně otravuje a nudí, snad i irituje. Chtěli bychom slyšet témata jiná a trochu rozmělnit tu podivnou pachuť strachu, letargie, či bezmocnosti. My ale právě v této době nalezli spousta pozitivních věcí. Nové cesty, nové možnosti, jiný úhel pohledu, jinou tvorbu. To, že jsme „museli“ se přeměnilo v možnost „jinak“, možnost „objevení“. A bavilo nás to. A hráli jsme si. A soustředěně pracovali. A pokud jsme pochybovali, měli deprese, cítili se v kleci – i to v nás rezonovalo a i to jsme zpracovávali. A to vše, co cítíme, je důležité.

Pojďte tedy s námi „ochutnat“ náš tehdejší vnitřní svět. Tady jsme my, kterým chybělo toto divadlo, toto jeviště, tento prostor, tento kolektiv. A takto jsme se s tím vypořádali. A vážíme si toho. I chvil, kdy jsme se zase znovu tváří v tvář potkali. My noví, my původní.

Výstava fotografií a prací vzniklých během doby distanční výuky ve Studentském universitním divadle SUD a literárně dramatického oboru na ZUŠ B. Jeremiáše pod vedením Lenky Šestákové, realizátorky projektu Divadelní průprava a dramatická tvorba pro děti a mládež 2020 v rámci grantu Jihočeského kraje.

Sdílet událost

bottom of page