top of page

st 19. 5.

|

Facebook

SUĎácký kvíz

Připravili jsme si pro Vás kvíz napříč celým uměleckým spektrem od divadelní hantýrky, kterou jste nikdy neslyšeli, přes filmy, které jste v životě neviděli, malíře, o kterých slyšel asi každý, celebrity, které nás nikoho nezajímají, ale svět je jimi posedlý, až po historii našeho skromného divadla.

SUĎácký kvíz
SUĎácký kvíz

Čas a místo

19. 5. 2021 19:00

Facebook

O události

Kahoot v dnešní době asi všichni dobře znáte. Pro ty co tápají - jde o tu aplikaci používanou všemi učiteli, do jejichž pracovního slovníku patří věty jako: ,,Hustě, borče!“, „Já nechci být váš učitel, ale váš kamarád.“ a „Vždyť jsme vlastně skoro stejně starý.“ Vzpomínky na traumata ze školních let, kdy jsme se omylem jako jediní podepsali pravým jménem a dějepisář se zrovna rozhodl, že si uděláme malou opakovačku (cca od vzniku Země po vesmírnou turistiku 20. let 35. století) nás motivovalo navrátit Kahootu jeho dobré jméno a připravili jsme si pro Vás kvíz napříč celým uměleckým spektrem od divadelní hantýrky, kterou jste nikdy neslyšeli, přes filmy, které jste v životě neviděli, malíře, o kterých slyšel asi každý, celebrity, které nás nikoho nezajímají, ale svět je jimi posedlý, až po historii našeho skromného divadýlka, do kterého se všichni těšíte.

Nechť své vědomosti otestuje každý, kdo má přístup k internetu, soutěživého ducha a neutuchající zvídavost. Vítěz obdrží 2 vstupenky na představení „Jak teď budeš žít aneb Srdeční kapitoly“, které má letos derniéru.

Online kvízem streamovaným na Facebooku divadla SUD Vás provedou členové souboru Karolína Petřvalská, Zdeňka Řehoutová a Josef Kostka

Sdílet událost

bottom of page