Literární večery 2022

Křest a četba z knihy Jiřího Šestáka CESTA JINAM

Křest a četba z knihy Jiřího Šestáka CESTA JINAM pátek 12.11. v 18.00.png

PÁ 18.3.2022 - 18:00

„Příběh knihy Cesta jinam je poskládaný ze střípků mých vzpomínek, zaslechnutých okamžiků, spojených pryskyřicí mé fantazie a představivosti. Pokud se některé události nestaly, pak věřte, že se stát klidně mohly. Některé části postav tohoto příběhu se v mém životě i vyskytovaly, a kdyby se spolu setkaly, možná by tento příběh i stvořily. Zkrátka, vše se mohlo stát… pokud se to nestalo…“ /autor/

 

„…V knize je skvostně zachycena atmosféra období normalizace se směsí nadějí, ale hlavně strachu a nedůvěry ohýbající lidi do loajálních postojů s nevztyčenou hlavou…“

MUDr. Radkin Honzák, blog Pacvišky a smrdítka, 28.10.21

Literární večery 2021

Image by Loverna Journey

ČAJ O PÁTÉ 

NE 27.6.2021 - 17:00

Přijměte pozvání na odpolední čaj a vychutnejte si šálek svého "tý". Jsme různě staří, ale ledacos nás spojuje. A nebojíme se být už a ještě slyšet. Vstupte a nahlédněte do našeho světa laskavě, křehce a s úctou.

 

Příjemné odpoledne s poezií a dramatickými texty, které  jsou ukázkami prací žáků literárně dramatického oboru, studentů SUD a akademie třetího věku.

 

V rámci odpoledne proběhne slavnostní zakončení studijního cyklu Umělecké akademie třetího věku ZUŠ Literárně dramatického oboru. 

Moc se na vás těšíme.